1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Sivil Düşün AB Programı...

Sivil Düşün AB Programı desteği ile Tigris Diyalogları Çözüm Süreci Diyalog Toplantısı

 Dicle Toplumsal Araştırmalar Merkezi ( DİTAM )  Haziran 2010 tarihinde Diyarbakır merkezli bir düşünce kuruluşu olarak kurulmuştur. Amacı demokratik ve evrensel değerleri temel alarak toplumsal araştırmalar yapmak ve üretilen bilgiyi toplumla paylaşmaktır.  Bir diğer amacı ise halkın yaşam kalitesini arttırmaya dönük olarak kamu hizmetlerinin izleme ve denetçiliğini yaparak, baskı unsuru olmaktır. Merkez olarak Sivil Düşün AB Programı desteği ile Tigris Diyalogları Çözüm Süreci takip projesi yürütmekteyiz. Proje kapsamında siyasetçilerin, gazetecilerin, STK’ların katılımı ile Kürt Sorunu ekseninde barış süreci tartışılmaktadır. Diyalog toplantısının ikincisi 20.06.2014 Cuma Saat 14:00’te CHP Genel Başkanı Sayın Kemal KILIÇDAROĞLU’nun ana konuşmacı olarak katılımıyla gerçekleştirilecektir. Toplantıya gazeteci olarak Şirin PAYZIN, Murat YETKİN, Deniz ZEYREK  katılacak, Başta Diyarbakır olmak üzere bölge illerinden STK temsilcileri katılacaktır. Programın detaylarını aşağıda bulabilirsiniz. [gview file=”http://www.sivildusun.eu/wp-content/uploads/2014/06/Program2.doc”]   Toplantı Tarihi: 20.06.2014 – Saat 14:00 Toplantı Yeri: Greenpark Otel  

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content