1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Sivil Düşün AB Programı...

Sivil Düşün AB Programı Yürütme Kurulu Üyeleri Arıyor

Sivil Düşün AB Programı çerçevesinde uygulama sürecine yol gösterici olması bakımından “Yürütme Kurulu” kurulması öngörülmüştür. Yürütme kurulu, AB Türkiye Delegasyonu, TACSO, Sivil Düşün Ekibi ve bu çağrı ile seçilecek en fazla 5 “kapasite geliştirme” alanında çalışan Sivil Toplum kuruluşundan oluşacaktır. Dört ayda bir AB Türkiye Delegasyonu başkanlığında toplanacak olan Yürütme Kurulu uygulama sürecinin izlenmesi ve değerlendirmesine odaklanarak programın güçlendirilmesi için öneriler geliştirecektir. Detaylı bilgi için bu belgeyi indirin.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content