1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Sivil Düşün Ağlar ve...

Sivil Düşün Ağlar ve Platformlar teklif çağrısı başvuruları devam ediyor

Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu’nun bir sivil toplum destek programı olan Sivil Düşün AB Programı çerçevesinde yayınladığı teklif çağrısının başvuruları devam ediyor. Sivil Düşün Ağlar ve Platformlar teklif çağrısı başvuruları için son teslim tarihi 14 Temmuz 2014 olup, son tarihin teyidi için gönderme belgesinin tarihi, posta damga tarihi veya teslim belgesinin tarihi esas alınacaktır. Elden teslimat durumunda, imzalı ve tarihli bir alındı belgesi ile ispatlanmak üzere son teslim alma saati yerel saat ile 17.00‘dır. 2014 yılı hibe çağrısının toplam bütçesi 1 Milyon Avro olup bu miktar, aşağıdaki özel hedefe ayrılmıştır: Mevcut ve/veya yeni kurulan ulusal, bölgesel (bu bağlamda Türkiye’deki bölgeler), yerel ve/veya tematik STÖ platformları ve ağlarının yurttaşların seslerini duyulur kılmak ve kamu sektörü reform süreçlerini etkilemek amacıyla kapasitelerinin arttırılmasına katkıda bulunmak. Bu çağrı tek aşamalı açık bir çağrıdır. Bu yüzden hem proje özeti (kavramsal not – concept note) hem de başvuru formunun aynı anda 14 Temmuz 2014 tarihine kadar sunulması gerekmektedir. Teklif çağrısına başvuru yapmak isteyen örgütler, sorularını başvuruların son teslim tarihinden en geç 21 gün öncesine kadar e-posta yoluyla aşağıdaki adrese gönderebilirler. E-posta mesajında teklif çağrısının ilgi numarası açıkça belirtilmelidir: Bütçe Kalemi 22.02.07.01 İlgi: EuropeAid/135836/DD/ACT/TR E-posta adresi: DELEGATION-TURKEY-SIVILDUSUN@eeas.europa.eu Sözleşme Makamı söz konusu tarihten sonra gelen sorulara açıklamada bulunma yükümlülüğüne sahip değildir. Yanıtlar, başvuruların son teslim tarihinden en geç 11 gün önce verilecektir. Başvuru sahiplerine eşit muamele sağlamak amacıyla, Sözleşme Makamı başvuru sahipleri, ilgili üçüncü taraf(lar), bir proje veya projenin belirli etkinliklerinin uygunluğu konusunda ön görüş beyan edemez. Diğer başvuru sahiplerini de ilgilendirebilecek sorular ve yanıtları  EuropeAid web sitesinde  ya da Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu web sitesinde bulabilirsiniz. Bu nedenle, yayınlanan soru ve yanıtlar hakkında bilgi almak için yukarıda belirtilen web sitelerine düzenli aralıklarla danışılması tavsiye olunur. PADOR kaydı ile ilgili tüm sorular, PADOR yardım masasına yönlendirilmelidir: Europeaid-pador@ec.europa.eu

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content