1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Sivil Düşün Haziran 2016-...

Sivil Düşün Haziran 2016- Mayıs 2018 dönemi başvuruya kapanıyor

23 Haziran 2016 tarihinde başvuruya açılan Sivil Düşün’ün mevcut aşaması 11.04.2018 saat 17:00 itibariyle destek talebine kapatılıyor.

Etkinlik/Toplantı, Örgütlenme, Hareketlilik ve Ağ Oluşturma, İletişim ve Kampanya başlıklarında 5 kategoride başvuruya açık olan programın bu aşaması, uygulama kapasitesinin üzerine çıkılması nedeniyle sona eriyor.

Halihazırda destek talebinde bulunan aktivistler ve sivil toplum örgütlerinin başvurularının uygunluk kontrolleri devam etmekte olup uygun olan çalışmalara destek sağlanacaktır.

Hareketlilik ve Ağ Oluşturma destek kategorisi için uygulaması 11 Mayıs 2018 tarihine kadar gerçekleştirilecek olan çalışmalar için 11.04.2018 saat 17:00’a kadar başvurularınızı yapabilirsiniz.

Yeni dönem çalışmaları ile ilgili açıklamaları Temmuz ayında web sayfamızda sizlere duyuracağız.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content