1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Sivil Düşün Desteğiyle Yinformasyon...

Sivil Düşün Desteğiyle Yinformasyon Eğitmen Eğitimi 17-22 Aralık tarihleri arasında Gaziantep’te başlıyor…

Gençlik çalışmaları ve gençlik hakları kapsamında yaygın eğitim alanına ilgi duyan, bu alana yönelik temel teorik ve pratik bilgilerini geliştirip bu alanda kendine yeni bir yönelim belirlemek isteyen gençlerin yer aldığı Gençlik Bilgi Merkezi’nin Yinformasyon Eğitmen Eğitimi projesi başlıyor. Proje kapsamında 25 kişiye Gençlik Hakları temalı sertifikalı Gençlik Bilgilendirmesi ve Bilgi Yönetimi Yaygın Eğitim Eğitmen Eğitimi verilecek olup, Bu eğitmenler Gençlik Bilgi Merkezi’nin Eğitmen Havuzunda yer alacaktır. Yinformasyon eğitmenleri, 1 yıl içerisinde toplamda 3.750 kişiye Gençlik Hakları paralelinde, Gençlik Bilgilendirmesi ve Bilgi Yönetimi Eğitimleri verecektir. Eğitmen eğitimi 5 aşamadan oluşmaktadır: 1- Hazırlık & Oryantasyon 2- Yinformasyon Yaygın Eğitim Eğitmen Eğitimi 3- Gönüllülük 4- İletişim ve Takım Çalışması 5- 150 Kişiye Eğitim Verilmesi Detaylı bilgi için http://www.yinfo.org.tr/yinformasyon-egitmen-egitimi-17-22-aralik-tarihleri-arasinda-gaziantepte-basliyor/ adresini ziyaret edebilirsiniz.                                                                 Sivil Düşlerinizi gerçekleştirmeye devam ediyoruz…

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content