1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Sivil Düşün desteklerine ilişkin...

Sivil Düşün desteklerine ilişkin önemli duyuru

İletişim, Kampanya, Etkinlik/Toplantı ve Örgütlenme kategorileri destek talebine kapatıldı.

Bu dört destek kategorisinde uygulama kapasitesinin üzerine çıkılması ve kategoriler kapsamında Sivil Düşün AB Programı için ayrılan toplam bütçe miktarına ulaşılması nedeniyle, kategoriler destek talebine kapatıldı. Halihazırda destek talebinde bulunan aktivistler ve sivil toplum örgütlerinin başvurularının uygunluk kontrolleri devam etmekte olup uygun olan çalışmalara destek sağlanacaktır.

Destek kategorilerine dair detaylı bilgi için Sivil Düşün Teknik Destek Ekibi’nden bilgi talep edebilir ve web sitesimizin https://www.sivildusun.net/destekler bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content