1. Anasayfa
 2. /
 3. Haber Arşivi
 4. /
 5. Sivil Düşün Forumu ‘atölye...

Sivil Düşün Forumu ‘atölye düzenleme’ başvuruları açıldı

Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı’nın 15-16 Ocak 2020 tarihlerinde Ankara’da düzenleyeceği Sivil Düşün Forumu’nda kendi atölyesini düzenlemek isteyenler için başvurular açıldı.

‘İnsan hakları ve iş dünyası’ temasıyla düzenlenecek forumda, her iki günün öğleden sonra bölümlerinde aktivistler ve sivil toplum örgütleri kendi atölyelerini düzenleyecek. Eş zamanlı gerçekleşecek atölyeler forumun temasına uygun şekilde planlanacak.

‘İnsan hakları ve iş dünyası’ temasına denk düşecek şekilde; iş hayatı ve insan hakları ilişkisinde sivil toplum, iş dünyasında insan haklarına dair temel ilkeler, kamu ve özel sektöre düşen roller, insan hakları ve küresel tedarik zincirleri, dezavantajlı grupların iş dünyası ile ilişkileri gibi konularda düzenlenecek atölyeler Sivil Düşün açısından öncelikli olacak.

Not: Yukarıdaki başlıklar yalnızca örnek amaçlıdır ve farklı konularda da etkinlik düzenleme başvuruları yapılabilir.

Sivil Düşün Forumu’nda kendi etkinliğinizi düzenlemek için aşağıdaki formu doldurarak en geç 20 Aralık 2019, Salı saat 17.00’a kadar bize ulaştırabilirsiniz.

BAŞVURU FORMU

Atölye düzenleme başvurusu yapacaklar için önemli notlar

 • Hak temelli çalışmalar yürüten taban örgütlerinin Forum’da kendi etkinliğini düzenlemesine öncelik verilecek.
 • Forum’da kendi etkinliğini düzenlemesi uygun bulunan kişilerin şehirlerarası ulaşım ve konaklama masrafları Sivil Düşün tarafından karşılanacak.
 • Gerekli durumlarda iletisim@sivildusun.eu adresi veya 0312 428 05 61 / 0312 428 05 62 numaralı telefonlar aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki başlıklardaki özel ihtiyaçlarınızla ilgili Başvuru Formu’nda yer alan soruyu cevaplayabilir ya da iletisim@sivildusun.eu adresi ile irtibata geçebilirsiniz:

 • İşaret dili tercümanı
 • Engelli katılımcılar için şehir içi ulaşım ve/veya refakatçi desteği
 • Çocuklu katılım / kreş hizmeti
 • Vejetaryen veya sağlık nedeni ile kişiye özel ikram
 • Diğer

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content