1. Anasayfa
 2. /
 3. Haber Arşivi
 4. /
 5. Sivil Düşün yeni dönemini...

Sivil Düşün yeni dönemini Bilgilendirme Toplantıları ile açıyor

Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı yeni dönem destekleri 1 Ekim 2018 tarihinde başvuruya açılıyor.

27 Eylül – 4 Ekim 2018 tarihleri arasında farklı şehirlerde düzenlenecek Bilgilendirme Toplantıları’nda yeni dönem destekleri ve eğitim programları katılımcılarla paylaşılacak. Toplantılarda ayrıca bölgesel ve çalışma alanlarına yönelik öncelikler tanıtılacak.

Sivil Düşün’ün geçmiş dönemlerinden farklı olarak, düzenlenecek Bilgilendirme Toplantıları’nda temel sivil toplum kavramları ve hak temelli yaklaşımla ilgili oturumlar düzenlenecek, farklı AB desteklerinin ve Sivil Düşün desteğiyle gerçekleşmiş örnek çalışmaların tanıtımı yapılacak. Bunun yanı sıra, toplantılar sırasında katılımcılarla birlikte örnek başvuru hazırlama çalışmaları düzenlenecek.

Toplantılara başvurmak için gerekli detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Toplantı tarih ve şehir bilgileri:
27 Eylül

İzmir (Başvurular durdurulmuştur.)

Kars (Başvurular durdurulmuştur.)

Samsun (Başvurular durdurulmuştur.)

Trabzon (Başvurular durdurulmuştur.)


28 Eylül

İstanbul (Başvurular durdurulmuştur.)


29 Eylül

Kastamonu (Başvurular durdurulmuştur.)

Tekirdağ (Başvurular durdurulmuştur.)

Van (Başvurular durdurulmuştur.)


4 Ekim

Malatya (Başvurular durdurulmuştur.)

 

(Malatya toplantısı için 1 Ekim 2018, saat 12:00’a kadar yapılacak başvurular kabul edilecektir.)
Not: Yukarıda adı geçen şehirlerin dışında bir toplantı da Ankara’da gerçekleşecek ve tarih kesinleşince duyurusu Sivil Düşün web sitesinde yer alacaktır. Bu iller dışında ilerleyen 2019 yılında başka illerde de Bilgilendirme Toplantıları da düzenlenecektir. Sivil Düşün Destekleri ile ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyen ancak yukarıdaki iller kapsamına girmeyen kişiler 8 Ekim 2018 tarihinde düzenlenecek webinar’a katılabilecektir. Webinar kayıtları için ayrıca duyuru açılacaktır.
Önemli bilgiler:
 • İstanbul ve İzmir illerinde düzenlenecekler dışında tüm toplantılar tam gün sürecektir. İstanbul ve İzmir toplantıları yarım gün sürecektir.
 • Toplantıya, duyuruda belirtilen çevre illerden katılacak kişilerin ulaşım masrafları Sivil Düşün tarafından karşılanacaktır. Konaklama masrafları Sivil Düşün tarafından karşılanamayacaktır.
 • Toplantılara çevre illerden katılacakların otobüs veya tren biletlerini (gidiş-dönüş) organizasyon ekibine teslim ederek geri ödeme almaları gerekmektedir.
 • Toplantıların program detayları ve toplantı düzenlenecek mekanın bilgileriyle ilgili başvurusu kabul edilen kişilerle iletişime geçilecektir.
 • Listede bulunan toplantı ili ve çevre illeri dışından yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.
 • Toplantı için belirlenen mekanlarda salon kapasitesinin üzerine çıkılması halinde, taban örgütlerin başvurularına öncelik verilecektir.
[vc_message icon_type=”openiconic” icon_openiconic=”vc-oi vc-oi-info”]Toplantı başvuruları durdurulmuştur.[/vc_message]Toplantılara katılmadan önce iletmek istediğiniz sorular olduğu takdirde aşağıdaki iletişim adreslerinden Sivil Düşün Teknik Destek Ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

E-posta: yardimmasasi@sivildusun.eu
Facebook: /SivilDusun
Twitter: /SivilDusun
Telefon: 0312 428 05 61- 0312 428 05 62
(Telefonla iletişime geçecek kişilerin Yardım Masası saatlerinde aramaları rica olunur.)

Yardım Masası:

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri 09:30 – 12:00 ve 14.00 – 17.30 saatleri arasında Yardım Masası’na ulaşarak bilgilendirme toplantılarıyla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Aşağıda belirtilen özel ihtiyaçlarınız için formda yer alan ilgili soruyu yanıtlayabilir ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz:

 • İşaret dili tercümanı
 • Engelli katılımcılar için şehir içi ulaşım ve/veya refakatçi desteği
 • Çocuklu katılım / kreş hizmeti
 • Vejetaryen, vegan ve/veya sağlık nedeni ile kişiye özel ikram
 • Diğer

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content