1. Anasayfa
  2. /
  3. Sivil Düşün Haberleri
  4. /
  5. Sivil Düşün’ün gelişmesine katkı...

Sivil Düşün’ün gelişmesine katkı sunmak ister misiniz?

Avrupa Birliği Sivil Düşün Programını değerlendirmek üzere bağımsız uzmanların görev aldığı çalışmaya katkı sunmak ister misiniz? 

Avrupa Birliği, hem Programın mevcut durumunu izlemek hem de gelecek ihtiyaçları belirlemek için bağımsız uzmanların görev aldığı bir değerlendirme yürütüyor.

Sivil Düşün’ün değerlendirme sürecini yürütmekle görevlendirilen Uzman Musa Çopur, Sivil Düşün’e başvuru iletmiş, Programdan destek almış ya da almamış olan aktif vatandaşlar/aktivistler ve sivil toplum örgütü temsilcileriyle bir dizi anket ve odak grup görüşmesi gerçekleştirecek.

Eğer bugüne kadar destek başvurusunda bulunanlar arasındaysanız ya da Sivil Düşün desteklerinden faydalandıysanız, sizler de çalışmaya katılarak Programın geliştirilmesi yolunda katkı sunabilirsiniz. Size yöneltilen soruları 15 dakikanızı ayırarak cevaplayabilirsiniz. Çalışmaya katılabilmek için son tarih, 17 Ocak 2021.  

Değerlendirmeye katılmak için tıklayın. 

*AB Genel Veri Koruma Yönetmeliğine (GDPR) uygun olarak hazırlanan sorulara vereceğiniz tüm yanıtlar, anonim olarak saklanacaktır. 

Skip to content