1. Anasayfa
  2. /
  3. Sivil Toplumdan Haberler
  4. /
  5. Sivil Sesler Festivali başlıyor

Sivil Sesler Festivali başlıyor

Sivil Toplum Geliştirme Merkezi (STGM) Türkiye’nin dört bir yanından sivil toplum örgütlerini bir kez daha Sivil Sesler Festivali’nde bir araya getiriyor. 17-18 Kasım 2023 tarihlerinde İzmir’de düzenlenecek festival programında yer almak için son başvuru tarihi 24 Eylül 2023 Pazar saat 23.59.

Sivil Toplum Geliştirme Merkezi (STGM) daha iyi bir dünyanın mümkün olduğunu düşünenleri, değişim için hayal kuranları, birlikte değiştirmek için yola çıkanları ve Türkiye’nin dört bir yanından sivil toplum örgütlerini bir kez daha Sivil Sesler Festivali’nde bir araya getiriyor. Türkiye’nin çeşitli yerlerinden hak temelli çalışan örgütleri bir araya getiren Sivil Sesler Festivali bu yıl dayanışma güçlendirir temasıyla 17-18 Kasım 2023 tarihlerinde İzmir’de düzenlenecek.

İki gün sürecek olan festivalde hak temelli yaklaşımla çalışan sivil toplum örgütleri; atölye, performans, ağ buluşmaları, deneyim paylaşım oturumları düzenleyebilir, stantlarında çalışmalarını katılımcılarla paylaşabilirler.

Sivil toplum örgütleri toplumsal güç, iyileştirme, örgütlenme pratikleri ve yeni yaratıcı çözümler başlıkları çerçevesinde etkinlik önerisinde bulunabilir. Festivale etkinlik önerisinde ve/veya stant açma talebinde bulunmak için son tarih 24 Eylül 2023 Pazar saat 23.59

Festival hakkında detaylı bilgi ve programında yer almak için tıklayın.

 

Skip to content