1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Sivil Toplum Destek Programı...

Sivil Toplum Destek Programı İkinci Dönem Hibe Programı Çağrısı

Avrupa Birliği Bakanlığı’nın yürüttüğü Sivil Toplum Destek Programı‘nın ikinci dönemi hibe çağrısı (CSSP-II) yayınlandı.

Yayınlanan teklif çağrısına ilişkin başvuru detaylarını ve çağrının tanıtımı amacıyla düzenlenecek Bilgilendirme Toplantıları’nın şehir, tarih bilgilerini AB Bakanlığı’nın aşağıdaki duyurusunda bulabilirsiniz.

Not: Sivil Düşün AB Programı yalnızca duyurunun yaygınlaştırılmasına destek olmaktadır. Destek programı ile ilgili ayrıntılı bilgi için AB Bakanlığı ile iletişime geçebilirsiniz: https://www.ab.gov.tr/iletisim_11.html

“Sivil Toplum Destek Programı İkinci Dönem Hibe Programı (CSSP-II) Teklif Çağrısı”
“Avrupa Birliği Bakanlığı tarafından yürütülen Sivil Toplum Destek Programında İkinci Dönem Başlıyor!”

“Toplam bütçesi 3 milyon avro olan hibe programı ile sivil toplum kuruluşlarının idari ve mali sürdürülebilirlikleri, iletişim ve savunuculuk yetenekleri, karar alma süreçlerine aktif katılımları ile şeffaflık ve hesap verebilirliklerinin desteklenmesine yönelik projelerin desteklenmesi hedeflenmektedir.

Dernekler; vakıflar; dernekler ve vakıfların federasyon ve konfederasyonları ile kooperatiflerin projelerine en az 60 bin avro, en fazla 150 bin avro hibe desteği sağlanacaktır.

Proje başvurularının 8 Mayıs 2018 – saat 17.00’a kadar Merkezi Finans ve İhale Birimine yapılması gerekmektedir.”

Başvuru ve Bilgilendirme Toplantıları’nın ayrıntıları için tıklayınız.

Skip to content