1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Sivil Toplum Diyaloğu 5....

Sivil Toplum Diyaloğu 5. Dönem Çağrısı yayınlandı

[vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”13659″ img_size=”600×400″ alignment=”center” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” css_animation=”fadeIn” link=”http://siviltoplumdiyalogu.org/”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”13660″ img_size=”600×400″ alignment=”center” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” css_animation=”fadeIn” link=”http://civilsocietydialogue.org/”][/vc_column][/vc_row]T.C. Avrupa Birliği Bakanlığı‘nın yürüttüğü Sivil Toplum Diyaloğu- CSD programının beşinci dönemi başlıyor. 16 Şubat 2018 tarihine kadar başvuru yapılabilecek programın duyurusu, programa ilişkin düzenlenecek Bilgilendirme Toplantıları’nın detayları ve başvuru ayrıntılarını CSD’nin aşağıdaki duyurusunda bulabilirsiniz.

Not: Sivil Düşün AB Programı, yalnızca duyurunun yaygınlaşmasına destek vermektedir. Başvuruyla ilgili bilgi talepleriniz için http://siviltoplumdiyalogu.org/contacts/ adresinde bulunan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

“Avrupa Birliği Bakanlığı tarafından yürütülen Sivil Toplum Diyaloğu Programında Beşinci Dönem Başlıyor!”

“Toplam bütçesi 6 milyon avro olan hibe programı ile AB müzakere sürecinin tüm fasıl başlıklarıyla ilgili konularda, Türkiye ve AB’den kuruluşların ortaklaşa yürüttüğü diyalog eksenli projeler geliştirilmesi hedeflenmektedir.

Türkiye’den dernekler; vakıflar; dernekler ve vakıfların federasyon ve konfederasyonları ile AB üyesi ülkelerden kar amacı gütmeyen kuruluşların ortaklaşa geliştirecekleri projelere, en az 60 bin avro, en fazla da 200 bin avro hibe desteği sağlanacaktır.

Proje başvurularının 16 Şubat 2018 tarihinde saat 17.00’a kadar Merkezi Finans ve İhale Birimine yapılması gerekmektedir.

Detaylı bilgi, Bilgilendirme Toplantıları ve başvuru rehberi için: www.ab.gov.tr/50997.html

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content