1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Sivil Toplum Günleri Adana...

Sivil Toplum Günleri Adana ve Çorum toplantılarıyla başlıyor

İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği- Türkiye Cumhuriyeti eş finansmanıyla desteklenen “STÖ’ler ile İşbirliği İçin Kamu Sektörünün Güçlendirilmesi Teknik Yardım Projesi” kapsamında Sivil Toplum Günleri düzenleniyor. Tanıtım amaçlı toplamda 19 Sivil Toplum Günü’nün düzenleneceği proje kapsamında toplantıların ilki 12-13 Nisan 2018 tarihlerinde Adana’da, ikincisi ise 26-27 Nisan 2018 tarihlerinde Çorum’da yapılacak. Geri kalan toplantılarla ilgili ilerleyen tarihlerde duyuru yapılacak.

Adana ve Çorum Valililikleri’nin duyurduğu toplantıların programına ve başvuru detaylarına aşağıdaki butonlara tıklayarak ulaşabilirsiniz:
[vc_btn title=”Adana Toplantısı için tıklayınız” style=”flat” color=”orange” size=”lg” align=”center” link=”url:http%3A%2F%2Fwww.adana.gov.tr%2Fsivil-toplum-gunleri-faaliyeti-duyurusu||target:%20_blank|”][vc_btn title=” Çorum Toplantısı için tıklayınız” style=”flat” color=”sky” size=”lg” align=”center” link=”url:http%3A%2F%2Fwww.corum.gov.tr%2Fstklar-ile-isbirligi-icin-kamu-sektorunun-guclendirilmesi-teknik-yardim-projesi-sivil-toplum-gunleri-etkinligi-duyurusu||target:%20_blank|”]NOT: Sivil Düşün AB Programı’nın toplantılarla herhangi bir bağı yoktur. Toplantılara ilişkin sorularınız için Valilik duyurularında bulunan iletişim adreslerinden bilgi alabilirsiniz.

Skip to content