1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Sivil Toplum Günleri Antalya...

Sivil Toplum Günleri Antalya ve Van’da devam ediyor

Sivil Toplum Günleri Şubat-Mart 2019 döneminde de devam ediyor. İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği- Türkiye Cumhuriyeti eş finansmanıyla desteklenen “STÖ’ler ile İşbirliği İçin Kamu Sektörünün Güçlendirilmesi Teknik Yardım Projesi” kapsamında Antalya ve Van illerinde düzenlenecek etkinliklerin ilanları ilgili şehirlerdeki Valilik web sitelerinde yayınlandı.

Program kapsamında çevre illerden de başvuru kabul edilecek. Aşağıdaki linkleri takip ederek program detaylarını öğrenebilir, etkinliklere katılım için başvuru yapabilirsiniz.

Not: Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı yalnızca duyurunun yaygınlaştırılmasına destek olmaktadır. Programın, Sivil Toplum Günleri’nin düzenlenmesinde herhangi bir rolü yoktur.

Antalya (26-27 Şubat 2019)

Son başvuru: 12 Şubat 2019

Antalya, Burdur ve Isparta illerinden katılım kabul edilecektir.

Antalya: http://www.antalya.gov.tr/il-sivil-toplumla-iliskiler-mudurlugu—sivil-toplum-gunleri-duyurusu

Burdur: http://www.burdur.gov.tr/kamu-stk-is-birligi-projesi-egitim-atolye-calismasi-ve-stk-galerisi-etkinliklerinin

Isparta: http://www.isparta.gov.tr/isparta-il-sivil-toplumla-iliskiler-mudurlugu-nden-duyuru

Van (5-6 Mart 2019)

Son başvuru: 12 Şubat 2019

Van, Hakkari, Siirt, Bitlis, Muş illerinden katılım kabul edilecektir.

Van: http://www.van.gov.tr/stklar-ile-is-birligi-icin-kamu-sektorunun-guclendirilmesi-teknik-yardim-projesi-sivil-toplum-gunleri

Hakkari: http://www.hakkari.gov.tr/stklar-ile-is-birligi-icin-kamu-sektorunun-guclendirilmesi-teknik-yardim-projesi-sivil-toplum-gunleri

Siirt: http://www.siirt.gov.tr/van-sivil-toplum-gunleri

Bitlis: http://www.bitlis.gov.tr/sivil-toplum-gunleri

Muş: http://www.mus.gov.tr/5-6-mart-2019-van-sivil-toplum-gunleri

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content