1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. STÖ Kaynak Merkezi, Sivil...

STÖ Kaynak Merkezi, Sivil Toplum Okulu (STOK) için başvuru almaya devam ediyor

Sivil Toplum Geliştirme Merkezi (STGM), yürüttüğü STÖ Kaynak Merkezi projesi kapsamında Ekim ayında (2018) Sivil Toplum Okulu’nu (STOK) açıyor. Toplamında 20 STÖ temsilcisinin katılımına açık olacak STOK başvuruları 21 Eylül 2018 Cuma gününe kadar devam ediyor. Sivil Toplum Okulu kapsamında düzenlenecek eğitilerin ilk dizisi ise 18-20 Ekim 2018 tarihlerinde gerçekleşecek.

STGM’nin yayınladığı duyuruya ve Sivil Toplum Okulu ile ilgili STÖ Kaynak Merkezi Sivil Toplum Politikaları Koordinatörü Zafer Çeler ile yapılan söyleşiye aşağıdaki butonlara tıklayarak ulaşabilirsiniz:[vc_btn title=”Sivil Toplum Okulu (STOK) duyurusu” color=”orange” size=”lg” align=”center” link=”url:http%3A%2F%2Fwww.stgm.org.tr%2Ftr%2Ficerik%2Fdetay%2Fstgm-sivil-toplum-okuluna-basvurular-basladi||target:%20_blank|”][vc_btn title=”Sivil Toplum Okulu (STOK) röportaj” color=”inverse” size=”lg” align=”center” link=”url:http%3A%2F%2Fsivildusun.net%2Fwp-content%2Fuploads%2F2018%2F09%2FSTOK-Ro%CC%88portaj.docx||target:%20_blank|”][/vc_column][/vc_row]

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content