1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. ‘Sivil Toplumda İyi Yönetişim...

‘Sivil Toplumda İyi Yönetişim Sertifika Programı‘ 7 Eylül’de başlıyor

‘Sivil Toplumda İyi Yönetişim Sertifika Programı’ Adana Kent Konseyi ev sahipliğinde, Adana Büyükşehir Belediyesi desteğiyle, Boğaziçi Üniversitesi Vakfı Argüden Yönetişim Akademisi tarafından sunulacak.

Bütünsel olarak sivil toplumda yönetişimi işlendiği sertifika programı, sivil toplumun kapasitesinin geliştirilmesine katkıda bulunmayı ve yasal mevzuat çerçevesinde teorik ve pratik bilgiler aktararak insan kaynağı yetiştirmeyi hedefliyor.

Sivil toplumda görev alan yöneticiler ve yönetici adayları, sivil toplum aktivistleri, sivil toplumda kariyer yapmayı hedefleyen yeni mezunlar programa başvuru yapabilir.

Eğitim programı, sivil toplum liderleri, kamu liderleri, sivil toplum ruhuna gönül vermiş özel sektör profesyonelleri, Türkiye’nin önde gelen üniversitelerindeki akademisyenler tarafından sunulacaktır. Eğitmenlerin özgeçmişleri için lütfen tıklayınız.

Her ders 3’er saat olup toplam 22 ders bulunmaktadır. 11 günlük eğitim 5 haftada tamamlanacaktır. Detaylı program için lütfen tıklayınız.

Programa %80 devamlılık gösteren katılımcılara, Boğaziçi Üniversitesi Vakfı’nın (BÜVAK) imzasını taşıyan sertifikalar takdim edilecektir.

21 Ağustos 2017 tarihine kadar www.adanakentkonseyi.org.tr web adresinden başvuru formu doldurularak eğitime başvurabilirsiniz. Başvuru şartları ve formu için lütfen tıklayınız.

Eğitime kabul edilen katılımcılara iletişim bilgileri aracılığıyla geri bildirim yapılacaktır.

Skip to content