1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Sivil Toplumdan Haberler: DAKA’nın...

Sivil Toplumdan Haberler: DAKA’nın desteği ile Engelsiz Sinema İzliyoruz!

Sivil Düşün AB Programı bu haberi Van İşitme Engelliler ve Aileleri Derneği adına yapmaktadır.  DAKA’nın desteğiyle Van’da ilk kez duyarak göreceğiz, ilk kez okuyarak duyacağız… Görme ve işitme Engellilerimiz için Sesli betimleme ve işaret dili uygulaması ile yapılacak Film Gösterimine davetlisiniz…   1. Gösterim Yer: Şişli Öğretmen Evi Salonu Saat: 13:00 Tarih: 3 Aralık 2013/ Salı   2. Gösterim Yer: Şişli Öğretmen Evi Salonu Saat: 13:00 Tarih: 4 Aralık 2013/ Çarşamba   Detaylı bilgi için; http://www.vanisitmeengellilerdernegi.org/ Twitter: sessizeller Facebook: vanisitmeengeliler

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content