1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Sivil Toplumdan Haberler: Genç...

Sivil Toplumdan Haberler: Genç Avrupalılar Derneği Şehir Temsilcilerini Arıyor…

15 Şubatta İstanbul’da düzenlenecek sertifikalı proje yönetimi eğitimi ve 16 Şubatta düzenlenecek 1. Olağan Genel Kurulu’na katılarak Genç Avrupalılar Derneği’nin şehir temsilcilerinden biri olmak ister misin? Başvurular şimdilik aşağıdaki şehirlerde yaşayan gençlere açıktır: Antalya Adana Kars Dıyarbakır Van Beklentiler: – Genç Avrupalılar Derneği’nin şehir temsilcisi olarak uzun vadede derneğimizle çalışmak ve faaliyetler yürütmek. – Bulunulan bölgeyle ilgili proje başvuruları yapmak ve bunları uygulamak. – Derneğimizin muhtemel şubeleşme çalışmalarını ileriye taşımak. Sunulanlar: –  İstanbul’daki Proje Yönetimi Eğitimi ve 1. Genel Kurul için ulaşım masraflarının tamamı ve konaklama masraflarının bir kısmını derneğin Heinrich Böll Stiftung Derneği desteğiyle karşılayacaktır. – Profesyonel eğitmenlerin sunacağı bir günlük ücretsiz ve sertifikalı proje yönetimi eğitimi. – JEF Avrupa (http://www.jef.eu) bağlantısı sayesinde yurtdışında çeşitli proje faaliyetlerine katılma şansı. Başvurmak için başvuru formunu (http://bit.ly/1mifMhV) doldurup gadsubeler@gmail.com adresine göndermen yeterli olacaktır. Son başvuru tarihi: 24 Ocak saat 18:00.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content