1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. #SivilDüşün desteğiyle engelli hakları el...

#SivilDüşün desteğiyle engelli hakları el kitapçığı yayınlandı

#SivilDüşün kampanya desteği kapsamında Engelliler ve Gençlik Eğitim Kültür Sağlık Spor ve Yardımlaşma Derneği (ENGENÇDER) engellilere tanınmış olan yasal/kamusal haklar konusunda engellilerin haberdar olmasını ve bu haklara nasıl ulaşabilecekleri konusunda var olan mevzuat ve aktüel çalışmaların derlemesini yapmak, farklı engel grupları veya genel olarak engelliler için oluşturulmuş olan kamusal yapılara engellilerin ulaşmasını sağlayacak iletişim kanallarının derlenmesini yapmak amacıyla engellilerin sürekli yanlarında taşıyabilecekleri ve sürekli bir kaynak olarak başvurabilecekleri Engelli Hakları El Kitapçığı‘ nı yayınladı.

Kitapçığa buradan ulaşabilirsiniz.

[/vc_column][/vc_row]

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content