1. Anasayfa
  2. /
  3. Sivil Portreler Videolar
  4. /
  5. #SivilPortreler Şiddet mağduru çocuklara...

#SivilPortreler Şiddet mağduru çocuklara ve ailelerine yönelik web tabanlı başvuru rehberi geliştirilmesi

Hümanist Grup Derneği çalışma ile cinsel istismar mağduru çocuklar ve ailelerinin bu problemle mücadele ederken ulaşabilecekleri hizmetler konusunda destek alacağı bir web sitesi oluşturuyor. Çalışmanın ilk adımında, İstanbul Kalkınma Ajansı’nın finansal desteği ile oluşturulan şiddet mağduru çocukların ve ailelerinin cevaplanmasına ihtiyaç duydukları sorular envanteri de web uyumlu hale getiriliyor.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content