1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Sosyal Akıl Derneği, Çocuk...

Sosyal Akıl Derneği, Çocuk ve Gençlik Çalışanı Liderlik Programı etkinliklerine başlıyor

Sosyal Akıl Derneği, İçişleri Bakanlığı ile gerçekleştirdiği BİRDÜŞÜNSEN projesi kapsamında “Çocuk ve Gençlik Çalışanı Liderlik Programı” düzenliyor. Program kapsamındaki eğitim ve atölyeler 17-18 Kasım tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek. Etkinliğe başvuru için son tarih: 11 Kasım 2018. Sosyal Akıl Derneği’nin duyurusu aşağıdadır:

Not: Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı, yalnızca duyurunun yaygınlaşmasına destek olmaktadır. Duyuruyla ilgili sorularınız için Sosyal Akıl Derneği’nin aşağıdaki metinde bulunan irtibat adresleriyle iletişime geçebilirsiniz.”Sosyal Akıl Derneği, 2014 yılından beri çocuk ve gençlik alanında girişimcilik, sosyal girişimcilik, inovasyon, sosyal inovasyon, savunuculuk ve gönüllü çalışmalar konusunda ülkemizdeki ekosisteminin büyümesi ve niteliğinin gelişmesi için çalışmalar yapmaktadır. Ulusal ve uluslararası çalışmalarla bir çok kamu, özel sektör ve sivil toplum kuruluşuyla projeler gerçekleştirirken yakın işbirliğine önem vermektedir.

İçişleri Bakanlığı, Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından desteklenme kararı alınan BİR DÜŞÜN SEN Projesiyle, çocuk ve gençlik alanında çalışan liderlerin/yöneticilerin düşünme becerilerini geliştirmek ve karar alma süreçlerini iyileştirmek için eğitim, etkinlik, atölye, gezilerle oluşturulmuş programı web sitesinden inceleyebilirsiniz: www.birdusunsen.com

Bu kapsamda 17-18 Kasım 2018 tarihlerinde İstanbul da gerçekleşecek eğitim, etkinlik ve atölyelerden oluşan programa, kurumları temsilen lider/yönetici personelin katılması için aşağıdaki iritbat adresleriyle iletişime geçebilirsiniz:

Sosyal Akıl Derneği

Telefon: 0212 909 19 15

E-posta: info@sosyalakil.org.tr

BİRDÜŞÜNSEN projesiyle ilgili ayrıntılı bilgi için buraya tıklayınız.

Skip to content