1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Sosyal Sorumluluk Projeleri Kongresi’nde...

Sosyal Sorumluluk Projeleri Kongresi’nde stant açmak ister misiniz?

3. Sosyal Sorumluluk Projeleri Kongresi, 6 Mayıs 2017- Cumartesi günü TED Üniversitesi’nde gerçekleşecek. Kongre düzenleyicileri, 6 Mayıs günü TED Üniversitesi’nde kurulacak fuaye alanı için stant başvurularını açtı. Stant açmak isteyen sivil toplum örgütleri için Kongre’nin duyurusu ve başvuru ayrıntıları aşağıdadır:

“Sosyal Sorumluluk Projeleri Kongresi’nin üçüncüsü 6 Mayıs Cumartesi günü Ankara’da, TED Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirilecek. Kongrede sivil toplum oluşumları, uygulanmış ve sürdürülebilir nitelikte 15 farklı sosyal sorumluluk projesi sunacak.
Program ayrıntıları için: http://sspkongre.com/program/
Kongre programı çerçevesinde bir fuaye alanı çalışması da yapılacak. Bu alan katılımcılar arası iletişim, etkileşim ve bilgi paylaşımını arttırmayı hedefliyor. Fuaye alanında yer almak için son başvuru tarihi 30 Nisan 2017 Pazar saat 17:00.
Stand açmak isteyenlerin şu adımları izlemesi gerekiyor:
1. Vopool üzerinden şu linki tıklayarak başvuru yapmak
2. Eğer halihazırda tanıtım dokümanı/broşürleri yoksa bir tanıtım dokümanı hazırlamak. Bu dokümanda organizasyonun adı, faaliyet alanları, hedef kitlesi, faaliyetleri, görselleri, sosyal medya ve iletişim bilgileri gibi temel bilgilere yer vermek.
3. Kongre organizasyonuna destek amacıyla oluşumdan bir kişi için delege kaydı gerçekleştirmek. Delege kayıt ücreti 75 TL. Öğrenciler için indirimli ücret ise 50 TL.
Skip to content