1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Bilgi Üniversitesi STÇM gönüllülük...

Bilgi Üniversitesi STÇM gönüllülük anketine davet ediyor

Bilgi Üniversitesi Sivil Toplum Çalışmaları Merkezi, Türkiye’de yapılan gönüllü çalışmaların haritasını çıkarmak üzere bir anket düzenliyor. Anket hakkında detaylı bilgiyi aşağıda bulabilir ve anketi belirtilen link üzerinden doldurabilirsiniz.

NOT: Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı yalnızca duyurunun yaygınlaştırılmasına destek olmaktadır. Sorularınız için Bilgi Üniversitesi STÇM ile iletişime geçiniz.

“Sayın Gönüllü,

Bu anket Türkiye’de günümüzde yapılan gönüllü çalışmaların bir haritasını çıkarmak, gönüllülerin STK’lara katılım, gönüllüğün yapısı ve kazanımları  için tasarlanmıştır. Amacımız, kimlerin gönüllülük yaptığı, gönüllüğün yapısı ve kazanımları konusunda genel durumu görünür kılmaktır. Bu şekilde, kurum olarak STK’ların, gönüllülerle olan ilişkisi hakkında bilgi edinmeyi ve sonrasında gerek STK’lara yönelik, gerekse gönüllülük yapmayı isteyen veya hâlihazırda gönüllülük yapanlara yönelik öneri geliştirmeyi amaçlıyoruz. Anketin sonuçları analiz edildikten sonra kamuoyu ile paylaşılacaktır.

Vereceğiniz kişisel bilgiler gizli tutulacak, sadece istatistiksel değerlendirme amaçlı kullanılacaktır.

Anketi dolduran STK gönüllüleri  Sivil Toplum Çalışmaları Merkezi’nin eğitim programlarından ve Sosyal Kuluçka Merkezi’nin çalışmalarından öncelikli olarak yararlanabileceklerdir.

Anket doldurmak için buraya tıklayınız.”

Skip to content