1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. STGM’nin internet seminerleri devam...

STGM’nin internet seminerleri devam ediyor

Sivil Toplum Geliştirme Merkezi (STGM) her ayın son haftası düzenlediği internet seminerlerine devam ediyor. 30 Mayıs Perşembe günü 14:30-15:45 saatleri arasında düzenlenecek yeni seminerin konusu “Sivil Toplum Örgütleri için Hak Temelli Yaklaşım”. STGM tarafından yayınlanan duyuru metnini ve başvuru linkini aşağıda bulabilirsiniz:

“Avrupa Birliği tarafından finanse edilen Kaynak Merkezi Projesi kapsamında faaliyet gösteren STÖ Destek Noktası her ayın son haftası düzenlediği internet seminerlerine “Sivil Toplum Örgütleri İçin Hak Temelli Yaklaşım” başlığıyla devam ediyor. Webinar 30 Mayıs Perşembe günü 14.30-15.45 saatleri arasında düzenlenecek.

İnsan hakları savunucusu Feray Salman’ın katılımıyla ve STGM iletişim koordinatörlerinden Ezgi Karataş’ın moderatörlüğünde düzenlenecek olan webinarda ilk olarak hak kavramının çerçevesi çizilecek ve hakların hayata geçirilmesinde benimsenmesi gereken ilkelere odaklanılacak. Webinarda sivil toplum örgütlerinin çalışmalarında benimsedikleri yaklaşımlar da ele alınarak, örgütlerin hak temelli yaklaşımı çalışmalarına nasıl yerleştirebilecekleri konuşulacak.

Webinar 30 Mayıs 2019 Perşembe günü Türkiye saatiyle 14.30’da başlayacak. Webinara katılmak isteyenler oturum başlama saatine kadar kayıtlarını gerçekleştirebilirler. Aynı anda 100 kişinin katılabildiği webinara ilk bağlanan 100 katılımcının erişimi sağlanacak.

Kullanılan cihaz ve yazılımlardaki farklı saat dilimlerine bağlı olarak otomatik hatırlatma servisleri zaman zaman doğru çalışmayabiliyor. Bu nedenle webinarın Türkiye saatiyle 14.30’da başlayacağını lütfen unutmayın.

Kayıt olmak için buraya tıklayın.

Webinara kayıt olmadan önce lütfen dikkatlice okuyunuz.

  • Kayıt bağlantısında yer alan First Name (ad), Last Name (soyad), E-Mail Address (E-posta Adresi) bölümleri ile altında bulunan diğer soruları lütfen doldurun ve en aşağıda bulunan “Register” bağlantısına tıklayarak kaydınızı tamamlayın. Eğitim günü webinara bağlanabileceğiniz adres e-postanıza gönderilecektir. E-posta elinize ulaştığında gelen bağlantıya tıklayınız. Bu işlem sonrasında GoToWebinar yazılımı otomatik olarak yüklenecektir. Yüklemeden sonra webinar gün ve saatinde eğitime katılım gösterebilirsiniz.
  • Kullanılan cihaz ve yazılımlardaki farklı saat dilimlerine bağlı olarak otomatik uyarı servisleri zaman zaman doğru çalışmayabiliyor. Bu nedenle webinarın Türkiye saatiyle 14.30’da başlayacağını lütfen unutmayın.
  • Webinara 1.000 STÖ temsilcisine kadar kayıt alabiliyoruz. Ancak webinara aynı anda 100 STÖ temsilcisi katılabiliyor. Herhangi bir eleme olmadan ilk bağlanan 100 katılımcının webinar erişimi sağlanacak.Sorularınız için desteknoktasi@stgm.org.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.”

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content