1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. STK Clinique ‘İyi Yönetişim...

STK Clinique ‘İyi Yönetişim Eğitimi’ 27 Mart’ta

Kadir Has Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Çalışmaları Merkezi‘nin (CIES) yürüttüğü STK Clinique, sivil topluma destek amacıyla eğitimlere başladı. Eğitim programlarının ikincisi 27 Mart 2018 tarihinde düzenlenecek. “İyi Yönetişim” alanında düzenlenecek eğitime ilişkin CIES STK Clinique duyurusu, başvuru ve program ayrıntıları aşağıdadır:

Not: Çalışmanın Sivil Düşün ile herhangi organik bir bağı yoktur. Sivil Düşün yalnızca, duyurunun yaygınlaştırılmasına destek olmaktadır. Sorularınız için Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Çalışmaları Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz: http://cies.khas.edu.tr

27 MART İYİ YÖNETİŞİM EĞİTİMİ

“27 Mart 2018 tarihli ikinci eğitim programı dersleri, İyi Yönetişim alanında teori ve pratiği birleştirecek, katılımcıların interaktif katkı sunabileceği vaka ve atölye çalışmalarıyla desteklenecektir. Vaka ve atölye çalışmaları katılımcılar ve eğitimci için bir diyalog platformu olarak yeni bağlantıların kurulmasını sağlayacaktır. STK Clinique programları aynı zamanda alanlarında kendini yenileyen ve deneyimlerini akademik ve pratik alanda kuvvetlendiren seçkin eğitmenlerle tanışma, onların bilgi ve vizyonlarından ilham alma fırsatı sunacaktır.”

Başvuru için: https://goo.gl/forms/kxq5j8Ct54HD8Ltz2

Programın detayları için buraya tıklayınız.

STK Clinique hakkında ayrıntılı bilgi için buraya tıklayınız.

CIES STK Clinique Eğitim Programı Hakkında Bilgi

Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Çalışmaları Merkezi tarafından oluşturulan STK Clinique, ortalama ayda iki defa olmak üzere sivil toplum çalışmalarını desteklemek üzere günlük eğitimler düzenleyecektir. Bu eğitimler, sivil toplum kuruluşlarının hızlı gelişen ve değişen dünyaya adapte olma süreçlerine destek olmayı amaçlamaktadır. Bu doğrultuda STK Clinique, sivil topluma gönül vermiş gençlerin bilgiyle donanmalarını, becerilerini güçlendirmeyi ve karar alma süreçlerine daha etkin katılımlarını sağlamayı hedeflemektedir. Eğitim konuları hem ülkemizde hem de dünyadaki güncel gelişmelere ve temelde STK’ların aktif rol oynadığı alanlara odaklanmaktadır.

Skip to content