1. Anasayfa
  2. /
  3. Sivil Toplumdan Haberler
  4. /
  5. STÖ’ler için afet sonrası...

STÖ’ler için afet sonrası kriz yönetimi araştırması

Sosyal Sorumlulukta Kalite Derneği, sivil toplum örgütlerinin kriz yönetimi ile ilgili deneyimlerini ve tecrübelerine bağlı olarak görüşlerini toplamak amacıyla bir anket çalışması gerçekleştiriyor. Anket sonuçları, sivil toplum örgütleri için daha iyi kriz yönetimi stratejileri geliştirmek amacıyla kullanılacak.

Sosyal Sorumlulukta Kalite Derneği sivil toplum örgütlerinin kriz yönetimi ile ilgili deneyimlerini ve tecrübelerine bağlı olarak görüşlerini toplamak amacıyla bir anket çalışması başlatıyor. Dernek, deprem sonrası dönemde sivil toplum örgütlerinin deneyim ve görüşleri ile katkı sağlayacağı bu çalışmanın, daha iyi bir kriz yönetimi stratejisi geliştirmek ve sonraki afetlere hazır bulunmak adına önemli olduğunu belirtiyor.

Bu çalışmadan elde edilecek verilerle sivil toplum örgütlerinin deprem afeti sonrası kriz yönetimindeki tecrübeleriyle buna bağlı olarak önerileri belirlenecek. Anket sonuçları, sivil toplum örgütleri için daha iyi kriz yönetimi stratejileri geliştirmek amacıyla kullanılacak.

Tamamen gönüllülük esasına dayanarak tamamlanacak anket çalışmasında elde edilen veriler, araştırma için kullanılacak olup bilgiler üçüncü taraflarla paylaşılmayacak, araştırma sonuçları ise anonim olarak sskd.org.tr adresinden paylaşılacak.

Detaylı bilgi ve ankete ulaşmak için tıklayın.

 

Başvurucuların dikkatine: Destek kalemleri güncelleniyor
Sivil Düşün destekleriyle yapabileceğiniz harcamalar 1 Nisan itibariyle güncelleniyor.

Detaylar için tıklayın.

Skip to content