1. Anasayfa
  2. /
  3. Sivil Portreler
  4. /
  5. Sulukule Gönüllüleri okulu terki...

Sulukule Gönüllüleri okulu terki önlemek için çalışıyor

Sivil Düşün AB Programı‘nın desteği ile Sulukule Gönüllüleri Derneği tarafından hayata geçirilen Okulu terki önleme, çocuğu okula bağlama çalışmaları İstanbul’da başladı. Şimdiye dek Akşemsettin İlkokulu ve Karagümrük Ortaokulu’nda okuyan 15 çocuğun faydalandığı etkinlikler arasında müzik, fotoğraf, grafik tasarım, karikatür, heykel ve masal atölyeleri yer alıyor.

Dernek bu çalışmalarla risk altındaki ve dezavantajlı çocukların okulda keyifli vakit geçirmesini, eğlenceli aktiviteler ile öğrenmesini sağlayarak okulla ilişkilerini güçlendirmek ve okullaşma oranının artışına katkı sağlamayı amaçlıyor.

Sulukule Gönüllüleri Derneği’nin yaptığı çalışmalarla ilgili videolara ulaşmak için >> https://www.youtube.com/user/SGDernegi

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content