1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. ”Sürdürülebilir Kalkınma için Sürdürülebilir...

”Sürdürülebilir Kalkınma için Sürdürülebilir Sivil Toplum Diyaloğu” Anketi cevaplarınızı bekliyor

Çevreci Enerji Derneği’nin, Türkiye ve AB arasında Sivil Toplum Diyaloğu – V programı kapsamında yürüttüğü ”Sürdürülebilir Kalkınma için Sürdürülebilir Sivil Toplum Diyaloğu” projesinin yürütülmesi sürecinde sivil topluma danışıyor. Düzenlenen anket çalışması ile ayrıntılı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Not: Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı yalnızca duyurunun yaygınlaştırılmasına destek olmaktadır. Sorularınız için lütfen duyuruda bulunan adresle iletişime geçiniz.

Anket Çalışması

“Çevreci Enerji Derneği, Kyoto Club/İtalya ortaklığı, Bologna Belediyesi ve Karşıyaka Belediyesi iştirakçiliğinde Türkiye ve AB arasında Sivil Toplum Diyaloğu – V programı kapsamında yürüttüğü ”Sürdürülebilir Kalkınma için Sürdürülebilir Sivil Toplum Diyaloğu” projesinin yürütülmesi sürecinde kendilerine fayda sağlayacak bir anket çalışması düzenliyor.

Sivil Toplum Kuruluşlarına yönelik yapılan bu anket, ülkemizin Avrupa Birliği üyeliği ve Avrupa Birliği’nin genişleme süreci konusunda sivil toplum temsilcilerinin fikirlerini almak adına düzenleniyor.”

Aşağıdaki bağlantıdan ankete katılabilirsiniz:

https://forms.gle/LTZjcAjkELY1wd3ZA

Skip to content