1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. TACSO, Yaşayan Kütüphane’ye Sizleri...

TACSO, Yaşayan Kütüphane’ye Sizleri de Davet Ediyor!

TACSO Türkiye’nin, 2009 yılından bu yana sürdürmekte olduğu ilk 4 yıllık uygulama dönemi Ağustos 2013 itibarı ile son buluyor. Bu 4 yıllık uygulama döneminin Kapanış Toplantısı, TACSO’nun ilk uygulama döneminde STK’lara ve sivil inisiyatiflere sağladığı teknik destek ve ortaklıkların katkısıyla hayata geçirilen  iyi uygulamaları yaygınlaştırmak ve bunları sivil toplumdan daha çok temsilci ile paylaşmak amacıyla, “TACSO Yaşayan Kütüphane” yöntemini kullanarak gerçekleştirilecek. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content