1. Anasayfa
  2. /
  3. Fon, Hibe, Destek Duyuruları
  4. /
  5. Tadamon Accelerator programına başvurular...

Tadamon Accelerator programına başvurular başladı

UNDP Türkiye’nin uygulamaya geçirdiği Tadamon Accelerator programı başvurulara açıldı. Program, acil durumlara karşı direnç ve dayanıklılık geliştirmeyi hedefleyen ve yenilikçi çözümlere sahip sivil toplum örgütlerini başvuru yapmaya davet ediyor.

UNDP Türkiye, COVID-19 gibi bir acil durumlara yönelik yenilikçi ve direnç oluşturacak nitelikte çözümler bulma konusunda mentor ve finansman desteği sağlayan Tadamon Accelerator Programını başvurulara açtı. IsDB ve ISFD’nin fonladığı, UNDP’nin uygulamaya geçirdiği programın başvuruları 10 Haziran’a kadar devam ediyor.

Programa başvuruların aşağıda üç kesişen tematik alandan birinde olması bekleniyor.

-Sivil toplum örgütleri aracılığıyla acil tıbbi müdahale

-Acil durumlarda eğitim

-Topluluk dayanıklılığı oluşturma

Program kapsamında katılımcılara 14 hafta yoğun bir online program ve mentorlük desteği sağlanacak. Ayrıca katılımcılar sezgi ve öngörü geliştirme, etki ölçümü ve yönetimi, dijital dönüşüm, yenilikçi finans ve daha pek çok konuda atölyelere katılabilecek ve dünya çapında profesyonellerden oluşan bir ağa erişim imkanına sahip olacak.

Toplam 50 sivil toplum örgütü programdan yararlanabilecek. 40.000 dolara kadar hibelere finansman sağlanacak, toplamda ise en iyi tekliflere 0,46 milyon dolar sağlanacak.

Program hakkında detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın.

 

 

 

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content