1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Mardin’de Küresel Hedefler Sergisi:...

Mardin’de Küresel Hedefler Sergisi: Tembel İnsanın Dünyayı Kurtarma Rehberi

Mardin Gençlik ve Kültür Derneği’nin #SivilDüşün desteğiyle görselleştirdiği “Tembel İnsanın Dünyayı Kurtarma Rehberi” 10 Temmuz’da başlayacak ve 5 gün sürecek sergide ziyaretçilerle buluşacak.

Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı’nın #HerkeseAnlat etiketiyle yaptığı çağrıya kulak veren dernek, sürdürülebilir kalkınma için belirlenen 17 küresel hedefle ilgili görüşlerini misafirlerle paylaşıyor. Derneğin sergiye ilişkin daveti ve aynı çalışma kapsamında #SivilDüşün desteğiyle basımı gerçekleştirilen broşürlerle ilgili bilgi için aşağıdaki duyuruya göz atabilirsiniz:”Dünya Liderleri 15 yıl içinde 3 önemli işi başarmak için 17 Küresel Hedef üzerinde uzlaştı. UNDP Türkiye’nin #herkeseanlat çağrısına kulak verdik ve yayınlaşmış oldukları Tembel İnsanın Dünyayı Kurtarma Rehberi’ni görsel tasarımlarla yorumladık. Sürdürülebilir Kalkınma için 17 küresel hedefin bütün dünyada gerçekleşebileceğine inanıyor, bunun için herkesin bu hedefleri bilmesi gerektiğini düşünüyoruz.

Sivil Düşün AB programı desteği ile hayata geçirdiğimiz görsel tasarım sergisini ziyaret ederek çalışmalarımızı yerinde inceleyebilirsiniz.

Yer: Mardin Gençlik ve Kültür Evi

Açılış: 10.07.2018, saat: 18:00

Sergi 10-14 Temmuz tarihleri arasında ziyarete açık olacaktır.

Mardin Gençlik ve Kültür Derneği”Derneğin sergi kapsamında tasarımlarla sunacağı rehberin yanında 17 Küresel Hedef’in ayrıntılarını içeren broşürleri de dolaşıma sokuldu.

Arapça, İngilizce, Kürtçe ve Türkçe olmak üzere 4 dilde yayınlanan broşürlere göz atmak için aşağıdaki bağlantılara tıklayınız:
[vc_btn title=”TÜRKÇE” color=”orange” size=”lg” align=”center” link=”url:http%3A%2F%2Fsivildusun.net%2Fwp-content%2Fuploads%2F2018%2F07%2Fbrosur-TR.jpg||target:%20_blank|”][vc_btn title=”İNGİLİZCE” color=”blue” size=”lg” align=”center” link=”url:http%3A%2F%2Fsivildusun.net%2Fwp-content%2Fuploads%2F2018%2F07%2Fbrosur-ENG.jpg||target:%20_blank|”][vc_btn title=”KÜRTÇE” color=”pink” size=”lg” align=”center” link=”url:http%3A%2F%2Fsivildusun.net%2Fwp-content%2Fuploads%2F2018%2F07%2Fbrosur-KUR.jpg||target:%20_blank|”][vc_btn title=”ARAPÇA” color=”turquoise” size=”lg” align=”center” link=”url:http%3A%2F%2Fsivildusun.net%2Fwp-content%2Fuploads%2F2018%2F07%2Fbrosur-ARP.jpg||target:%20_blank|”][/vc_column][/vc_row]

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content