1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. TOG’dan gençlik alanındaki savunuculuk...

TOG’dan gençlik alanındaki savunuculuk çalışmaları için hibe çağrısı

Toplum Gönüllüleri Vakfı- TOG’un yürüttüğü “Youthbank Hub for Western Balkans and Turkey” projesi kapsamında Türkiye’de faaliyet gösteren iki sivil toplum örgütüne ayrı ayrı 14 bin Avro’luk fon desteği sağlanacak.

TOG’un duyurusunu aşağıda bulabilir ya da buraya tıklayarak duyuru sayfasına gidebilirsiniz:

Not: Sivil Düşün yalnızca haberin yaygınlaştırılmasına destek olmaktadır. Fon veya adı geçen sivil toplum örgütleri ile doğrudan herhangi bir bağı yoktur. İletişim için duyurunun en altında yer alan adreslerle iletişime geçebilirsiniz.

“STK’ların gençlik alanındaki savunuculuk projeleri için hibe çağrısı açıldı!”

“Toplum Gönüllüleri Vakfı tarafından yürütülen uluslararası stratejik ortaklı bir ERASMUS+ projesi olan “Youthbank Hub for Western Balkans and Turkey” kapsamında Türkiye’den iki sivil toplum kuruluşuna 14.000’er Euro’luk hibe desteği sağlanacaktır.

Hibe çağrısı gençlerin siyasal, ekonomik, sosyal katılımı alanında savunuculuk çalışmaları yapmak isteyen STK’ların başvurusuna açıktır. Başvurular farklı gençlik grupları (üniversiteli gençler, genç kadınlar, genç mülteciler vb.) özelindeki savunuculuk planları kapsamında yapılabilir.

Önemli not: Başvurucuların bir önceki yıla ait toplam gelirlerinin 10.000 ila 60.000 Euro arasında olması gerekmektedir.”

Son başvuru tarihi: 25 Mart 2018

Hibe çağrısıyla ilgili detaylar ve başvuru için lütfen tıklayınız:

https://www.divac.com/Calls/2419/GRANT-AND-TRAINING-SUPPORT–STRENGTHENING.shtml

İletişim:
Ekin İlke Keleşoğlu
Gençlik Araştırmaları ve Politikalar Koordinatörü
ilke.kelesoglu@tog.org.tr

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content