1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Toy Gençlik Derneği ortak...

Toy Gençlik Derneği ortak olduğu Map The Gap projesi için kodlama eğitmeni arıyor

Toy Gençlik Derneği, ortağı olduğu Map The Gap projesi kapsamında Bosna-Hersek’te gerçekleşecek kodlama eğitimine katılacak birini arıyor. Eğitime katılacak kişinin devamında, gençlerin ihtiyaçlarını haritalayacak şekilde derneğin Eskişehir’de gerçekleştireceği Hackathon’da gençlere destek olması bekleniyor. Toy Gençlik Derneği’nin yayınladığı duyuruyu aşağıda bulabilirsiniz:

Not: Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı yalnızca duyurunun yaygınlaştırılmasına destek olmaktadır. Sorularınız için lütfen buraya tıklayarak Toy Gençlik Derneği ile iletişime geçiniz.

“Yeni bir eğitime hazır mısın?”

“Toy Gençlik Derneği olarak ortak olduğumuz Map The Gap projesi kapsamında teknolojiyle arası iyi ve ‘ben sabaha kadar kod yazıyorum zaten’ diyen birilerini arıyoruz. İsteğimiz sadece kodlaman değil tabi ki. Bizim gibi gençlik çalışmalarına, sosyal projelere ilgi duyuyor olman da gerekiyor. Çünkü kod yazabiliyorsun diye sana iş verip kenara çekilmeyeceğiz. Önce seni Bosna-Hersek’e gönderip orada bir eğitime dahil etmeyi sonrasında da Eskişehir’de gerçekleşecek Hackathon’da yeteneklerini ve yaratıcılığını izlemeyi istiyoruz. Bu projedeki amacımız gençlerin ihtiyaçlarını haritalandırmak olacak. Gençlerin yaşadığı çevrede gözlemlediği sorunları toplamak istiyoruz. Sen de çevrendeki sorunlara arada sırada kafayı takıyorsan bizce doğru bir projedesin.

Formdan daha detaylı bilgiye ulaşabilirsin ama bir kaç uyarımız var!

Proje 7 farklı ülkeyi içinde barındırdığı için alanında İngilizce anlaşabilme yeterliliğine sahip olman gerekiyor. Hem Bosna-Hersek’teki eğitimde hem de Eskişehir’deki Hackathon’da program tamamen İngilizce ilerleyecek.

Bosna-Hersek’teki eğitim ve Eskişehir’deki Hackathon birbirini takip eden programlar. Bu yüzden başvururken iki tarihte de projeye katılacağından emin olman gerekmekte.

Aşağıdaki linkten forma ulaşabilirsin.

Lütfen formun açıklama kısmını dikkatlice oku! http://bit.ly/mtgbasvuru

Skip to content