1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Trafikte Haklarım Derneği gönüllüler...

Trafikte Haklarım Derneği gönüllüler arıyor

Trafikte Haklarım Derneği, yürttüğü “Trafikte Haklarım Platformu” projesi kapsamında çekilecek uzman videolarına destek olması için gönüllüler arıyor. Gönüllülerin avukat, sosyal hizmet uzmanı, sosyolog, aktüer veya sigorta uzmanı olarak görev yapması bekleniyor.

Trafikte Haklarım Derneği’nin gönüllü ilanı metni aşağıdadır. Ayrıntılarla ilgili ilanda belirtilen adreslerle iletişime geçebilirsiniz:Trafikte Haklarım Derneği olarak trafik mağdurlarını bilgilendirme amaçlı yürüttüğümüz ‘Trafikte Haklarım Platformu’ projesi kapsamında 25 ceza davası süreçleri, 25 tazminat davası süreçleri, 25 engelli hakları ve 5 sigorta – aktüer konuları ile ilgili olmak üzere toplam 80 adet uzman videosu çekilecektir.

Uzman videolarında yer alacak gönüllü
-Avukat
-Sosyal Hizmet Uzmanı
-Sosyolog
-Aktüer
-Sigorta Uzmanı arıyoruz! ***İstanbul

Profesyonel prodüksiyon şirketinin (Terminal Filmin) Nisan – Temmuz ayları arasında yapacağı çekimler İstanbul’da ofisinizde / dernek merkezimiz de gerçekleşecektir. Videolardaki içerikler tarafımızdan hazırlanmaktadır.

Sevdiğini kaybetme / engelli kalma acısını yaşayan binlerce trafik mağdurunun zorlu sürecinde doğru ve güncel bilgiye ulaşabilmesi için destek olmak isteyen İstanbul’daki gönüllü uzmanların kısa özgeçmişlerini (Adı Soyadı – Meslek – Mezun Olduğu Üniversite ve Yılı – Çalıştığı Kurum – Telefon Numarası) info@trafiktehaklarim.org adresine 7 Nisan’a kadar göndermeleri gerekmektedir.

Başvuruyu gönderirken e-postanın konu bölümünde “Gönüllü Avukat” , “ Gönüllü Sosyolog” vb. başlıklar kullanılmalıdır.

Trafikte Haklarım Derneği hakkında daha detaylı bilgi için http://www.trafiktehaklarim.org/ internet sitemizi ziyaret ediniz.

Skip to content