1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Türkiye Sosyal Girişimcilik Ağı,...

Türkiye Sosyal Girişimcilik Ağı, #TSGA Açık Sahne etkinliğinin ilkini gerçekleştiriyor

Türkiye Sosyal Girişimcilik Ağı (TSGA), 29 Mayıs 2019 Çarşamba günü, 16.00-18.00 saatleri arasında #TSGA Açık Sahne etkinliklerinin ilkini gerçekleştiriyor. Sosyal girişimcilik alanında çalışanların bir araya geleceği etkinliğin TSGA tarafından yapılan duyurusunu aşağıda bulabilirsiniz:

Not: Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı yalnızca duyurunun yaygınlaştırılmasına destek olmaktadır. Sorularınız için lütfen Türkiye Sosyal Girişimcilik Ağı ile iletişime geçiniz.

“#TSGA AÇIK SAHNE’NİN İLK BULUŞMA’SINA DAVETLİSİNİZ!”

“Türkiye Sosyal Girişimcilik Ağı projesinin amacı sosyal fayda yaratmak amacıyla faaliyet gösteren kişi ve kurumları bir araya getirerek yeni iş birliklerine vesile olmak, yaratılan sosyal etkinin ölçeğini artırmak, sosyal girişimcilik ekosistemi içerisindeki etkileşimi çoğaltmak…

Bu çerçevede ilk #TSGA Açık Sahne etkinliği 29 Mayıs 2019 Çarşamba günü saat 16.00-18.00 arasında Impact Hub İstanbul’da gerçekleşiyor.

TSGA bu ilk etkinlikte sahneyi;

  • yarattığı sosyal etkiyi paylaşmak isteyen sosyal girişimcilere,
  • faaliyetlerini yakından tanıtmak isteyen; sosyal girişimcilik alanında destek mekanizması konumunda olan kuluçka merkezi, yatırımcı, dernek ve vakıf gibi kurumlara,
  • sosyal girişimcilik alanında projelerini tanıtmak isteyen özel sektör mensuplarına açıyor.

Eğer sosyal girişimcilik ve sosyal inovasyon alanında iyi bir projeniz ve fikriniz varsa, 5 dakikalık sunumunuzla kendinizi anlatabilir, Türkiye Sosyal Girişimcilik Ağı’na dahil olarak etkinizi çoğaltabilirsiniz.

Bunun için tek yapmanız gereken buraya tıklayarak formunu doldurmak. Etkinliğimize sadece dinleyici olarak katılıp, sosyal girişimcilik alanına dair bilgi sahibi olmak, alandan ilham verici hikayeler dinlemek içinse buraya tıklayarak kaydınızı yaptırmanız yeterli.

Siz de katılın, Türkiye Sosyal Girişimcili Ağı’na #DahilOl’un.”

Etkinlik Programı:

16.00 – 16.15 Türkiye Sosyal Girişimcilik Ağı tanıtımı ve katılımcılarla etkinlik dizisi üzerine soru cevap

16.15 – 17.30 Sosyal Girişimcilik ekosisteminden 5 dakikalık hikayeler

17.30 – 18.00 Networking

Skip to content