1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Türkiye Mülteci Konseyi STK...

Türkiye Mülteci Konseyi STK Çalıştayı

İltica ve Göç Araştırmaları Merkezi (İGAM) ve ODTÜ – Jean Monnet Mükemmeliyet Merkezi Avrupa Çalışmaları Merkezi  tarafından “Türkiye Mülteci Konseyi” kurulması konulu çalıştay 16 Aralık Çarşamba günü düzenleniyor. Mülteci, sığınma ve göç konularında çalışan STK’ların bir araya gelecekleri toplantıda pek çok ülkedeki örneklerden hareketle, “Türkiye Mülteci Konseyi” kurulması fikrinin tartışabilmesi amaçlanıyor. davetiye2 Toplantı programı ve duyuru metnini aşağıda bulabilirsiniz. MEKTUP TASLAK PROGRAM    

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content