1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. TÜSEV Filantropi Profesyonelleri Konuşuyor...

TÜSEV Filantropi Profesyonelleri Konuşuyor serisini başlatıyor

Türkiye Üçüncü Sektör Vakfı (TÜSEV) filantropi profesyonellerinin yer alacağı bir konuşma dizisi başlatıyor. TÜSEV tarafından 2014 yılından beri düzenlenen Filantropi Profesyonelleri Eğitim Programı’nın mezunları ve sivil toplum alanından uzmanların bağışçılık ve filantropi ile ilgili konularda bilgi ve deneyim paylaşımında bulunacağı toplantı serisinin her birinde bağışçılık ve filantropi ile ilgili farklı konular ele alınacak. Filantropi Profesyonelleri Konuşuyor adlı toplantı serisinin ilki 16 Mayıs 2017 Salı günü gerçekleştirilecek. Toplantıda, özel sektör ve sivil toplum arasında kurulan işbirliklerinde etkili yöntemler üzerinde durulacak. Etkinlik herkesin katılımına açık. Katılım durumunuzu 9 Mayıs 2017 tarihine kadar kubra@tusev.org.tr adresine bildirmeniz gerekiyor. TÜSEV tarafından yayınlanan detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

“Özel sektör ve sivil toplum arasında kurulan işbirliklerinde etkili yöntemlerin konuşulacağı ilk toplantıda Tohum Otizm Vakfı Genel Müdürü ve Filantropi Profesyonelleri Eğitim Programı 1. Dönem Mezunu Betül Selcen Özer kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk konuları hakkında, Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Kaynak Geliştirme Koordinatörü ve Filantropi Profesyonelleri Eğitim Programı 3. Dönem Mezunu Halil Mete Yapıcı özel sektörle ürün işbirlikleri konusunda, Özel Sektör Gönüllüleri Derneği Genel Koordinatörü Başak Güçlü Elbir ise çalışan gönüllülüğü uygulamaları hakkında bilgi ve deneyim paylaşımında bulunacaklar.”

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content