1. Anasayfa
  2. /
  3. Sivil Toplumdan Haberler
  4. /
  5. TÜSEV’den Salgını İzlemek için...

TÜSEV’den Salgını İzlemek için İkinci Anket

Türkiye Üçüncü Sektör Vakfı (TÜSEV) COVID-19’a yönelik Türkiye’de alınan önlem ve tedbirlerin, sivil toplumun çalışmalarını nasıl etkilediğini ortaya koymak üzere ikinci kez anket düzenliyor. Toplanan cevaplar, TÜSEV’in ilerleyen zaman içinde yine sivil toplum için yürüteceği savunuculuk çalışmalarında kullanılacak.

39 sorudan oluşan anketi doldurmak yaklaşık 25 dakika sürüyor.  TÜSEV, Sonuçlardan elde edilecek verilerin tutarlılığı açısından, anketi her kuruluştan sadece bir temsilcinin doldurmasını önemle rica ediyor.

19 Ağustos 2020 Çarşamba günü, saat 18:00’e kadar açık kalacak ankete katılmak için tıklayın.

Bir önceki anket çalışmasının sonuçlarına ve ayrıntılı raporuna ulaşmak için tıklayın. 

 

19 Ağustos 2020 Çarşamba günü, saat 18:00’e kadar açık kalacak ankete katılmak için tıklayın.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content