1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Çocuklar için UEFA Vakfı...

Çocuklar için UEFA Vakfı 2018 proje çağrısına çıktı

Çocuklar için UEFA Vakfı, küresel düzeyde çocukların temel haklarının yaygınlaştırılması amacıyla her yıl çıktığı proje çağrısının bu yılki ilanını yayınladı.

Spor, sağlık, eğitim, istihdam, kişisel gelişim ve dezavantajlı çocukların desteklenmesi temalarına yönelik yayınlanan çağrıya son başvuru tarihi: 14 Eylül 2018

Çağrı yalnızca Avrupa’dan değil, tüm dünyadan sivil toplum örgütlerinin başvurusuna açık olarak yayınlandı. Başvurusunu gerçekleştirenlerle 2018 yılı sonuna kadar iletişime geçilecek.

Vakfın İngilizce dilinde yayınladığı çağrının detaylarına göz atmak ve başvuru gerçekleştirmek için aşağıdaki butona tıklayınız:[vc_btn title=”Başvuru detayları” color=”vista-blue” size=”lg” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Fuefafoundation.org%2Fnews%2Fuefa-foundation-for-children-launches-2018-call-for-projects%2F||target:%20_blank|”]Not: Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı yalnızca duyurunun yaygınlaştırılmasına destek olmaktadır. Çağrıya ilişkin sorularınız için uefafoundation.org adresinde bulunan bilgileri kullanarak doğrudan UEFA Vakfı ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Skip to content