1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. UN Women araştırması için...

UN Women araştırması için teklif çağrısı

UN Women kadın hakları alanında çalışan sivil toplum örgütlerini, bilgi merkezlerini ve araştırma kurumlarını “Batı Balkanlar ve Türkiye’de kadına yönelik şiddet ve toplumsal cinsiyet temelli ayrımcılığın önlenmesi” konusunda eylem odaklı savunuculuk araştırması düzenlemek üzere ortaklık kurmaya davet ediyor. Araştırma sonucunda ilgili paydaşlara yönelik, konuyla ilgili ortak bilgilendirme yapılması planlanıyor.

UN Women’ın teklif çağrısı kapsamında araştırmaya 60 ila 64 bin Dolar arasında destek sağlanacak.

Son Başvuru: 20 Nisan 2018, Türkiye saatiyle 23:00

Teklif çağrısına başvurmak isteyen örgütlerin ilgili tüm başvuru dokümanlarını eca.evawproject@unwomen.org adresine “EVAW – CfP Action Oriented Research” konu başlığıyla yönlendirmesi gerekmektedir.

UN WOMEN’ın İngilizce dilinde yayınladığı ilanın ayrıntıları için aşağıdaki butona tıklayınız.
[vc_btn title=”Başvuru için tıklayınız” color=”primary” size=”lg” align=”center” link=”url:http%3A%2F%2Feca.unwomen.org%2Fen%2Fnews%2Fstories%2F2018%2F03%2Fcall-for-proposals-action-oriented-advocacy-research||target:%20_blank|”]UN Women çağrısına ilişkin dokümanlara ulaşmak için aşağıdaki linklere tıklayınız.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content