1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. WWF Türkiye’nin Canı Kampanyası...

WWF Türkiye’nin Canı Kampanyası III. Hibe çağrısında bulundu

WWF-Türkiye’nin başlattığı ‘Türkiye’nin Canı Kampanyası’ devam ediyor. STÖ’lerin doğa koruma projelerinin hayata geçirilmesi için başlatılan kampanya kapsamında üçüncü kez hibe çağrısında bulunuldu. Son başvuru tarihi 17 Temmuz 2017.
WWF-Türkiye tarafından yayınlanan detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz. Doldurulması gereken belgeler için buraya tıklayınız.
“WWF-Türkiye, ülkemizin biyolojik çeşitliliğinin korunması amacıyla başlattığı Türkiye’nin Canı Kampanyası ile yerel sivil toplum kuruluşlarının doğa koruma projelerini hayata geçirmek için 22 Mayıs’ta üçüncü defa hibe çağrısında bulunuyor.

Öncelikli ihtiyaç, katılımcılık, uygulanabilirlik, sürdürülebilirlik ve kalıcı etki yaratma gibi ölçütler ışığında değerlendirilecek olan başvurular için son tarih 17 Temmuz 2017 saat 17:00. Hibe desteği almaya hak kazanan projeler, yapılacak ön değerlendirmenin ardından Seçici Kurul tarafından belirlenecek.

Türkiye’nin Canı Hibe Programı’na yapılacak başvuruların Hibe Rehberi’ne göre hazırlanması ve ilgili tüm belgelerin eksiksiz doldurularak, son başvuru tarihine kadar hibe@wwf.org.tr adresine gönderilmesi gerekiyor. Gönderilerin boyutu 10MB ile sınırlıdır.

Hibe Rehberi için tıklayınız.

Skip to content