1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Yeşil Gelecek Derneği İzmir’de...

Yeşil Gelecek Derneği İzmir’de kış kampı düzenliyor

Yeşil Gelecek Derneği #SivilDüşün desteğiyle 8-10 Şubat 2019 tarihlerinde İzmir’de bir gençlik kampı düzenliyor. Derneğin duyurusunu ve başvuru detaylarını aşağıda bulabilirsiniz:

“Ekoloji hakları ve ekoloji alanı ile diğer toplumsal alanların ilişkilenmesi alanında çalışmalar yürüten Yeşil Gelecek Derneği 2018’de kuruldu. Yeşil Gelecek Derneği’nde bulunan geçler, gençliğin toplumsal alanlarda birer özne olarak yer alması için çalışıyor.

Dernek, atölyeler ve deneyim aktarımları gerçekleştirmek ve bu alanda derdi olanları bir araya getirmek için #SivilDüşün desteğiyle gençlik kampı düzenliyor.

İzmir’de 8-10 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek kampta ekoloji hakları, toplumsal cinsiyet eşitliği, gençlik hakları, mülteci hakları ve beden müziği atölyeleri gerçekleştirilecek.

Kampa katılım için son başvuru: 18 Ocak 2018, saat 18.00

Başvuru için tıklayınız.

Kamp başvurusu 18-30 yaş arasındaki kişilere açıktır. Başvuru değerlendirmelerinde kadın, LGBTİQ+, engelli gençlere öncelik vermek için kota uygulaması yapılacaktır.”

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content